Kongre Canlı Yayın Videoları: 14 Haziran 2021: 1.GÜN | 15 Haziran 2021 : 2.GÜN | 16 Haziran 2021: 3.GÜN

Tarih


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.06.2021

Saat


09.00 – 09.15

 

                     


09.15 – 10.15

 

 

 

                                                                               

 


10.15 – 10.25


10.25 – 11.25

 

 

 

 

 


11.25 – 11.35


11.35 – 12.35

 

 

 

 

 


12.35 – 12.45


 12.45 – 13.45

 

 

 


13.45 – 13.55


13.55 – 14.55

 

 

 

 

 


14.55 – 15.05


15.05 – 16.05

 

 

 

 

 


16.05 – 16.15


16.15 – 17.15

 

 

 

 

 


17.15 – 17.45


17.45 – 18.45

 



09.00 – 09.50

 

 

 

 


09.50 – 10.00


10.00 – 10.50

 

 

 

 


10.50 – 11.00


11.00 – 11.50

 

 

 

 


11.50 – 12.00


12.00 – 13.00

 

 


13.00 – 13.10


13.10 – 14.00

 

 

 

 


14.00 – 14.10


14.10 – 15.00

 

 

 

 

 


15.00 – 15.10


15.10 – 16.00

 

 

 

 


16.00 – 16.30


16.30 – 17.30

 



09.00 – 09.50

 

 

 

 


09.50 – 10.00


10.00 – 10.50

 

 

 

 


10.50 – 11.00


11.00 – 12.00

 

 

 

 

 


12.00 – 12.10


12.10 – 13.10

 

 

 

 

 


13.10 – 13.20


 

Faaliyet


Açılış Konuşmaları

– ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan KÖK

– Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz METE


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (1. Oturum)

  • Çorum 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi
  • Kütahya Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi
  • Manisa Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi
  • Kayseri Develi İMKB Fen Lisesi
  • Ankara Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi
  • Konya Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (2. Oturum)

  • Gümüşhane Şiran Fen Lisesi
  • Sivas Merkez Sivas Fen Lisesi
  • Uşak Merkez Uşak Fen Lisesi
  • Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
  • Gaziantep Şahinbey TOBB Fen Lisesi
  • Muş Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (3. Oturum)

  • Hatay Reyhanlı Yahya Turan Fen Lisesi
  • Ağrı Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi
  • Aydın Efeler Aydın Fen Lisesi
  • Mersin Yenişehir Yahya Akel Fen Lisesi
  • Kahramanmaraş Oniki Şubat TOBB Fen Lisesi
  • Bayburt Merkez Bayburt Fen Lisesi                                                             

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Paneli

  • Konuklar: Prof.Dr. Emren Nalbant Esentürk ve                                                      Prof.Dr. Emrah Ünalan
  • Moderatör: Prof. Dr. Y. Eren Kalay                                                              

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (4. Oturum)

  • İstanbul Maltepe Fen Lisesi
  • Amasya Merzifon Fen Lisesi
  • Batman Fen Lisesi
  • Şırnak Merkez Şükrü Geliş Fen Lisesi
  • Muğla Köyceğiz Fen Lisesi
  • Bilecik Bozüyük Fen Lisesi                                                                                 

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (5. Oturum)

  • İzmir Fen Lisesi
  • Denizli Merkezefendi Erbakır Fen Lisesi
  • Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi
  • Van Tuşba TOBB Hayati Yazıcı Fen Lisesi
  • Antalya İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi
  • Malatya Akçadağ Fatih Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (6. Oturum)

  • Kırıkkale Osmangazi Fen Lisesi
  • Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi
  • Kars Kağızman Ahmet Arslan Fen Lisesi
  • Yozgat Şehitler Fen Lisesi
  • Diyarbakır Bismil Fen Lisesi
  • Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi

30 dk. Ara


Nanoteknoloji Bilgi Yarışması

  • Moderatör: Öğr. Gör. Merve Aytekin           


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (1. Oturum)

  • Adıyaman Fen Lisesi
  • Elazığ Merkez Kaya Karakaya Fen Lisesi
  • Artvin Merkez Fen Lisesi
  • Bursa Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi
  • Trabzon Vakfıkebir Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (2. Oturum)

  • Ankara Cumhuriyet Fen Lisesi
  • Konya Meram Fen Lisesi
  • Bolu Merkez Bolu Fen Lisesi
  • Çankırı TOBB Fen Lisesi
  • Adana Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (3. Oturum)

  • Bingöl Merkez TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi
  • Mardin Artuklu Mardin Fen Lisesi
  • Burdur Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi
  • Eskişehir Tepebaşı Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi
  • Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Paneli

  • Konuklar: Dr.Öğr.Üyesi PELİN ANGIN ve                                                                 Doç.Dr. EROL ŞAHİN
  • Moderatör: Dr. İlhami Buğdaycı

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (4. Oturum)

  • Denizli Pamukkale Yaşar Kımıl Fen Lisesi
  • Mersin Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi
  • Edirne Keşan Fen Lisesi
  • Giresun Bulancak Fen Lisesi
  • Nevşehir Merkez H. Avni İncekara Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (5. Oturum)

  • Düzce Fen Lisesi
  • Rize Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi
  • Isparta Merkez Süleyman Demirel Fen Lisesi
  • Kahramanmaraş Oniki Şubat Kahramanmaraş Fen Lisesi
  • Yalova Merkez Yalova Termal Fen Lisesi                                                  

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (6. Oturum)

  • Karaman TOBB Fen Lisesi
  • Sakarya Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi
  • Kastamonu Merkez Fen Lisesi
  • Kırklareli Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi
  • Bartın Merkez Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi

30 dk. Ara


Yapay Zeka Bilgi Yarışması

  • Moderatör: Öğr. Gör. Merve Aytekin


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (7. Oturum)

  • Kayseri Bünyan Fen Lisesi
  • Zonguldak Ereğli İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi
  • Niğde Fen Lisesi
  • Kırşehir Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi
  • Erzincan Refahiye Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (8. Oturum)

  • Samsun Çarşamba Fen Lisesi
  • Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi
  • Ordu Altınordu Ordu Fen Lisesi
  • Osmaniye Düziçi Fen Lisesi
  • Kilis Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (9. Oturum)

  • Amasya Macit Zeren Fen Lisesi
  • Aksaray Merkez Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi
  • Balıkesir Edremit Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi
  • Tekirdağ Çerkezköy Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi
  • Hakkari Fen Lisesi
  • Sinop Merkez Sinop Fen Lisesi

10 dk. Ara      


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (10. Oturum)

  • Çanakkale Biga İçdaş Fen Lisesi
  • Antalya Alanya Hüseyin Girenes Fen Lisesi
  • Bitlis Tatvan Fen Lisesi
  • Tokat Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi
  • Siirt Merkez Türk Telekom Fen Lisesi
  • Şanlıurfa Viranşehir Fen Lisesi                                                                    

Kapanış


 

YouTube canlı yayınını izlemek için: https://www.youtube.com/user/middleastechuniv
Kongreye katılım için: https://zoom.us/j/97647142231?pwd=bHBERVErMHJVWDJOajZIcEczMklTdz09
NOT: Bildiri sunumu yapacak okullardaki öğrencilerin isimlerine ve bildirilerin konu başlıklarına “Bildiri ve Posterler” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Tarih


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.06.2021

Saat


09.00 – 09.15

 

 

 


09.15 – 10.15

 

 

 

 

 

 

 


10.15 – 10.25


10.25 – 11.25

 

                                                               

 

 

 


11.25 – 11.35


11.35 – 12.35

 

 

 

 

 


12.35 – 12.45


 12.45 – 13.45

 

                                                                   


13.45 – 13.55


13.55 – 14.55

 

 

 

 

 


14.55 – 15.05


15.05 – 16.05

 

 

 

 

 

 


16.05 – 16.15


16.15 – 17.15

 

                                                                 

 

 

 


17.15 – 17.45


17.45 – 18.45

 



09.00 – 09.50

 

 

                                            

 


09.50 – 10.00


10.00 – 10.50

                                             

 

 

 


10.50 – 11.00


11.00 – 11.50

 

 

 

 

 


11.50 – 12.00


12.00 – 13.00

 

                                             


13.00 – 13.10


13.10 – 14.00

                                               

 

 

 


14.00 – 14.10


14.10 – 15.00

 

 

 

 

 


15.00 – 15.10


15.10 – 16.00

                                             

 

 

 


16.00 – 16.30


16.30 – 17.30

 



09.00 – 09.50

 

 

 

 

 


09.50 – 10.00


10.00 – 10.50

 

 

                                           

 


10.50 – 11.00


11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 


12.00 – 12.10


12.10 – 13.10

 

 

 

 

 

 


13.10 – 13.20


 

 

Faaliyet


Açılış Konuşmaları

– ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan KÖK

– Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz METE


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (1. Oturum)

  • Çorum 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi
  • Kütahya Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi
  • Manisa Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi
  • Kayseri Develi İMKB Fen Lisesi
  • Ankara Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi
  • Konya Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi                                                     

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (2. Oturum)

  • Gümüşhane Şiran Fen Lisesi
  • Sivas Merkez Sivas Fen Lisesi
  • Uşak Merkez Uşak Fen Lisesi
  • Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
  • Gaziantep Şahinbey TOBB Fen Lisesi
  • Muş Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (3. Oturum)

  • Hatay Reyhanlı Yahya Turan Fen Lisesi
  • Ağrı Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi
  • Aydın Efeler Aydın Fen Lisesi
  • Mersin Yenişehir Yahya Akel Fen Lisesi
  • Kahramanmaraş Oniki Şubat TOBB Fen Lisesi
  • Bayburt Merkez Bayburt Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Paneli

  • Konuklar: Prof.Dr. Emren Nalbant Esentürk ve                        Prof.Dr. Emrah Ünalan
  • Moderatör: Prof. Dr. Y. Eren Kalay

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (4. Oturum)

  • İstanbul Maltepe Fen Lisesi
  • Amasya Merzifon Fen Lisesi
  • Batman Fen Lisesi
  • Şırnak Merkez Şükrü Geliş Fen Lisesi
  • Muğla Köyceğiz Fen Lisesi
  • Bilecik Bozüyük Fen Lisesi                               

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (5. Oturum)

  • İzmir Fen Lisesi
  • Denizli Merkezefendi Erbakır Fen Lisesi
  • Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi
  • Van Tuşba TOBB Hayati Yazıcı Fen Lisesi
  • Antalya İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi
  • Malatya Akçadağ Fatih Fen Lisesi                                  

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (6. Oturum)

  • Kırıkkale Osmangazi Fen Lisesi
  • Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi
  • Kars Kağızman Ahmet Arslan Fen Lisesi
  • Yozgat Şehitler Fen Lisesi
  • Diyarbakır Bismil Fen Lisesi
  • Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi

30 dk. Ara


Nanoteknoloji Bilgi Yarışması

  • Moderatör: Öğr. Gör. Merve Aytekin


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (1. Oturum)

  • Adıyaman Fen Lisesi
  • Elazığ Merkez Kaya Karakaya Fen Lisesi
  • Artvin Merkez Fen Lisesi
  • Bursa Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi
  • Trabzon Vakfıkebir Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (2. Oturum)

  • Ankara Cumhuriyet Fen Lisesi
  • Konya Meram Fen Lisesi
  • Bolu Merkez Bolu Fen Lisesi
  • Çankırı TOBB Fen Lisesi
  • Adana Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (3. Oturum)

  • Bingöl Merkez TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi
  • Mardin Artuklu Mardin Fen Lisesi
  • Burdur Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi
  • Eskişehir Tepebaşı Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi
  • Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Paneli

  • Konuklar: Dr.Öğr.Üyesi PELİN ANGIN ve                                    Doç.Dr. EROL ŞAHİN
  • Moderatör: Dr. İlhami Buğdaycı

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (4. Oturum)

  • Denizli Pamukkale Yaşar Kımıl Fen Lisesi
  • Mersin Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi
  • Edirne Keşan Fen Lisesi
  • Giresun Bulancak Fen Lisesi
  • Nevşehir Merkez H. Avni İncekara Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (5. Oturum)

  • Düzce Fen Lisesi
  • Rize Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi
  • Isparta Merkez Süleyman Demirel Fen Lisesi
  • Kahramanmaraş Oniki Şubat Kahramanmaraş Fen Lisesi
  • Yalova Merkez Yalova Termal Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (6. Oturum)

  • Karaman TOBB Fen Lisesi
  • Sakarya Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi
  • Kastamonu Merkez Fen Lisesi
  • Kırklareli Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi
  • Bartın Merkez Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi

30 dk. Ara


Yapay Zeka Bilgi Yarışması

  • Moderatör: Öğr. Gör. Merve Aytekin


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (7. Oturum)

  • Kayseri Bünyan Fen Lisesi
  • Zonguldak Ereğli İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi
  • Niğde Fen Lisesi
  • Kırşehir Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi
  • Erzincan Refahiye Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (8. Oturum)

  • Samsun Çarşamba Fen Lisesi
  • Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi
  • Ordu Altınordu Ordu Fen Lisesi
  • Osmaniye Düziçi Fen Lisesi
  • Kilis Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (9. Oturum)

  • Amasya Macit Zeren Fen Lisesi
  • Aksaray Merkez Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi
  • Balıkesir Edremit Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi
  • Tekirdağ Çerkezköy Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi
  • Hakkari Fen Lisesi
  • Sinop Merkez Sinop Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (10. Oturum)

  • Çanakkale Biga İçdaş Fen Lisesi
  • Antalya Alanya Hüseyin Girenes Fen Lisesi
  • Bitlis Tatvan Fen Lisesi
  • Tokat Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi
  • Siirt Merkez Türk Telekom Fen Lisesi
  • Şanlıurfa Viranşehir Fen Lisesi

Kapanış


 

YouTube canlı yayınını izlemek için: https://www.youtube.com/user/middleastechuniv
Kongreye katılım için: https://zoom.us/j/97647142231?pwd=bHBERVErMHJVWDJOajZIcEczMklTdz09
NOT: Bildiri sunumu yapacak okullardaki öğrencilerin isimlerine ve bildirilerin konu başlıklarına “Bildiri ve Posterler” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Tarih


 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.06.2021

Saat


09.00 – 09.15

 

 

 

 

 

 


09.15 – 10.15

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10.15 – 10.25


10.25 – 11.25

 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


11.25 – 11.35


11.35 – 12.35

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12.35 – 12.45


 12.45 – 13.45

 

 

 

 

 

 


13.45 – 13.55


13.55 – 14.55

 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14.55 – 15.05


15.05 – 16.05

 

 

 

                    

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.05 – 16.15


16.15 – 17.15

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17.15 – 17.45


17.45 – 18.45

                  

 



09.00 – 09.50

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 


09.50 – 10.00


10.00 – 10.50

 

                     

 

 

 

 

 

 

 


10.50 – 11.00


11.00 – 11.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


11.50 – 12.00


12.00 – 13.00

 

 

                 

 


13.00 – 13.10


13.10 – 14.00

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

 


14.00 – 14.10


14.10 – 15.00

 

 

 

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15.00 – 15.10


15.10 – 16.00

 

 

                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.00 – 16.30


16.30 – 17.30

 

 



09.00 – 09.50

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


09.50 – 10.00


10.00 – 10.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10.50 – 11.00


11.00 – 12.00

 

                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12.00 – 12.10


12.10 – 13.10

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


13.10 – 13.20


 

 

Faaliyet


Açılış Konuşmaları

– ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan KÖK

– Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz METE                         


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (1. Oturum)

  • Çorum 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi
  • Kütahya Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi
  • Manisa Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi
  • Kayseri Develi İMKB Fen Lisesi
  • Ankara Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi
  • Konya Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (2. Oturum)

  • Gümüşhane Şiran Fen Lisesi
  • Sivas Merkez Sivas Fen Lisesi
  • Uşak Merkez Uşak Fen Lisesi
  • Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
  • Gaziantep Şahinbey TOBB Fen Lisesi
  • Muş Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (3. Oturum)

  • Hatay Reyhanlı Yahya Turan Fen Lisesi
  • Ağrı Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi
  • Aydın Efeler Aydın Fen Lisesi
  • Mersin Yenişehir Yahya Akel Fen Lisesi
  • Kahramanmaraş Oniki Şubat TOBB Fen Lisesi
  • Bayburt Merkez Bayburt Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Paneli

  • Konuklar: Prof.Dr. Emren Nalbant Esentürk ve Prof.Dr. Emrah Ünalan
  • Moderatör: Prof. Dr. Y. Eren Kalay

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (4. Oturum)

  • İstanbul Maltepe Fen Lisesi
  • Amasya Merzifon Fen Lisesi
  • Batman Fen Lisesi
  • Şırnak Merkez Şükrü Geliş Fen Lisesi
  • Muğla Köyceğiz Fen Lisesi
  • Bilecik Bozüyük Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (5. Oturum)

  • İzmir Fen Lisesi
  • Denizli Merkezefendi Erbakır Fen Lisesi
  • Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi
  • Van Tuşba TOBB Hayati Yazıcı Fen Lisesi
  • Antalya İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi
  • Malatya Akçadağ Fatih Fen Lisesi

10 dk. Ara


Nanoteknoloji Bildiri Sunumlarının Yapılması (6. Oturum)

  • Kırıkkale Osmangazi Fen Lisesi
  • Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi
  • Kars Kağızman Ahmet Arslan Fen Lisesi
  • Yozgat Şehitler Fen Lisesi
  • Diyarbakır Bismil Fen Lisesi
  • Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi

30 dk. Ara


Nanoteknoloji Bilgi Yarışması

  • Moderatör: Öğr. Gör. Merve Aytekin


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (1. Oturum)

  • Adıyaman Fen Lisesi
  • Elazığ Merkez Kaya Karakaya Fen Lisesi
  • Artvin Merkez Fen Lisesi
  • Bursa Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi
  • Trabzon Vakfıkebir Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (2. Oturum)

  • Ankara Cumhuriyet Fen Lisesi
  • Konya Meram Fen Lisesi
  • Bolu Merkez Bolu Fen Lisesi
  • Çankırı TOBB Fen Lisesi
  • Adana Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (3. Oturum)

  • Bingöl Merkez TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi
  • Mardin Artuklu Mardin Fen Lisesi
  • Burdur Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi
  • Eskişehir Tepebaşı Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi
  • Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Paneli

  • Konuklar: Dr.Öğr.Üyesi PELİN ANGIN ve Doç.Dr. EROL ŞAHİN
  • Moderatör: Dr. İlhami Buğdaycı

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (4. Oturum)

  • Denizli Pamukkale Yaşar Kımıl Fen Lisesi
  • Mersin Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi
  • Edirne Keşan Fen Lisesi
  • Giresun Bulancak Fen Lisesi
  • Nevşehir Merkez H. Avni İncekara Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (5. Oturum)

  • Düzce Fen Lisesi
  • Rize Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi
  • Isparta Merkez Süleyman Demirel Fen Lisesi
  • Kahramanmaraş Oniki Şubat Kahramanmaraş Fen Lisesi
  • Yalova Merkez Yalova Termal Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (6. Oturum)

  • Karaman TOBB Fen Lisesi
  • Sakarya Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi
  • Kastamonu Merkez Fen Lisesi
  • Kırklareli Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi
  • Bartın Merkez Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi

30 dk. Ara


Yapay Zeka Bilgi Yarışması

  • Moderatör: Öğr. Gör. Merve Aytekin


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (7. Oturum)

  • Kayseri Bünyan Fen Lisesi
  • Zonguldak Ereğli İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi
  • Niğde Fen Lisesi
  • Kırşehir Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi
  • Erzincan Refahiye Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (8. Oturum)

  • Samsun Çarşamba Fen Lisesi
  • Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi
  • Ordu Altınordu Ordu Fen Lisesi
  • Osmaniye Düziçi Fen Lisesi
  • Kilis Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (9. Oturum)

  • Amasya Macit Zeren Fen Lisesi
  • Aksaray Merkez Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi
  • Balıkesir Edremit Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi
  • Tekirdağ Çerkezköy Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi
  • Hakkari Fen Lisesi
  • Sinop Merkez Sinop Fen Lisesi

10 dk. Ara


Yapay Zeka Bildiri Sunumlarının Yapılması (10. Oturum)

  • Çanakkale Biga İçdaş Fen Lisesi
  • Antalya Alanya Hüseyin Girenes Fen Lisesi
  • Bitlis Tatvan Fen Lisesi
  • Tokat Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi
  • Siirt Merkez Türk Telekom Fen Lisesi
  • Şanlıurfa Viranşehir Fen Lisesi

Kapanış