23 Nisan 2023

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bilimsel etkinlikler, oyunlar ve gösterilerle 29 Nisan 2023 tarihinde merkezimizde büyük bir coşkuyla kutladık! Halka açık olan etkinliklerimize ücretsiz bilet alarak gelen çocuklarımız ve velileri ODTÜ’lü öğrenci ve hocalarla bayramın coşkusunu doyasıya yaşadı. Hazırladığımız çeşitli etkinliklerin detaylarına etkinlik sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Etkinlik videosu aşağıda sunulmuştur.

Etkinlik Videosu

23 Nisan 2022

Bu yıl Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bilimsel etkinlikler, oyunlar ve gösterilerle 21 Nisan 2022 tarihinde merkezimizde büyük bir coşkuyla kutladık! Ankara’nın Çubuk, Kalecik ve Ayaş ilçelerinden gelen ilköğretim öğrencileri ODTÜ’lü öğrenci ve hocalarla bayramın coşkusunu doyasıya yaşadı. Etkinlik fotoğrafları ve videosu aşağıda sunulmuştur.

Etkinlik Videosu

23 Nisan 2021

odtutoplumvebilim Instagram hesabımız ve ilgili İnternet sayfamız üzerinden etkinlik öncesi duyuru paylaşımları yapılan ve çocuklarımızın merak ettikleri soruların ODTÜ Hocaları tarafından 23 Nisan 2021 tarihinde canlı yayında yanıtlandığı “Bilimin Işığında 23 Nisan!” etkinliğine ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.